Access Beden Prosesleri
Access Beden Prosesleri

Access Beden Prosesleri

Access Beden Prosesleri®

Beden Terapileri Eğitimi

 

Bedenlerimiz; bizleri çevreleyen dünya enerjisinin farkındalığını, bizlere geri vermek üzere tasarlanmıştır. Daha muazzam bedenlenmenin; farkındalığımızı arttırmaya yardımcı olabilme yeteneği vardır. Bedenimiz, bilincimiz ve zihnimizle mükemmel bir uyumlama içerisinde çalışır.

Eğer bedeninize, zihninizde yer alan; yargı, bakış açıları, doğru olduğuna inandığınız bilgiler ve size ait olmayan duygularla davranırsanız, istemediğiniz sağlıksız enerji alanlarına girersiniz. Bunun tersini uygulayabildiğinizde ise; bedeninizle beraber muazzam bir enerji alanına girer, istemediğiniz tüm olumsuzluklardan kendinizi uzaklaştırırsınız.

Tüm fiziksel ve ruhsal hastalıkların, bedenimizde oluşan; hücresel, dokusal, yapısal, moleküler bozukluklarla başladığını biliyoruz. Bilim; size bu cümleyi, her hastalık için ayrı tanımlamalarla ve daha tıp diliyle anlatacaktır. Access ise; bu tanımı çok daha derin ve etki alanı farklı bir yerden anlatmaya çalışıyor.

Beden Terapileri, bir enerji çalışmasıdır. Terapiler; bedeninizle bir iletişim başlatmak, bir paylaşım içine girmek ve birlik yaratmak için tasarlanmıştır. Onunla savaşmak yerine, ilişki kurma şeklinizi değiştirirseniz, bunu yapmaya başladığınız ve başardığınız zaman; yaşamdaki her şeyle, kurduğunuz ilişki şeklini değiştirmeye adım atarsınız.

Her bir eğitim yaklaşık  3 saat sürmektedir. Bir gün içerisinde max. 2 beden Prosesi eğitimi alabilirsiniz.

Bedenin de bir hafızası vardır. Geçmiş yaşamlarımızdan ve şimdiki yaşamımızdan taşıdığımız ve bizi bloke eden duygu düşünce ve inanç kalıplarımızın hücrelerimizde ve bedenimizde yarattığı etkileri çözen çok güçlü çalışmalardır.

Hali hazırda 59 TANE beden prosesi vardır. 

  Beden terapilerinden bazıları:

 1. BEDENE KAOS AŞILANMASI
 2. GENÇLİK AŞISI
 3. DÜZEN NOKTALARININ YOK EDİLMESİ
 4. ELİMİNASYONLAR
 5. BAĞIŞIKLIĞIN AKTİVE EDİLMESİ
 6. RADYOAKTİF BAŞLANGICIN YOK EDİLMESİ
 7. GENETİK MOLEKÜLER YAPILAR
 8. SİNİR HÜCRELERİ VE KELLİK
 9. ÖFKE VE  KIZGINLIK BLOKAJ NOKTALARI
 10. CİNSEL İSTEKSİZLİK
 11. SABİT ÖFKE
 12. GÖRÜŞ GÜCÜ
 13. İŞİTME GÜCÜ
 14. DENGE
 15. DİRENÇ
 16. BMM KOPYALAMA BİO TAKLİTÇİLİK
 17. BEYİN KAPASİTESİ ARTTIRMA
 18. HÜCRESEL HAFIZA:  Eski yada yeni fiziksel travmalar, ameliyatlar gibi hasarlı dokuların etkisini geri çevirmek için ilgili bölge üzerine elle yapılan bir uygulamadır.Travmanın hücredeki kilidini açar ve darbenin hafızasını silerek, travma öncesine geri döndürür.
 19.  MTVSS: Access beden proseslerinin içinde en çok kullanılan ve etkisi güçlü olan proseslerden birisidir.Bedenin hemen hemen her tür işlevsel bozukluğunda kullanılan aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendiren tüm beden üstünde elle yapılan bir uygulamadır.İleri fazda ki kanser dahil bir çok hastalıkların bile tamamıyla iyileştiği ile ilgili bir çok geri bildirimde bulunulmuştur.Beden bu prosesle en az 20 uygulamadan sonra orijinal tasarlandığı halinde geri döner. Binlerce farklı şekilde kullanılabilir ve her seferinde farklı olasılıklar yaratır.
 20.  HEPAD: Sahip olduğunuz her sabit bakış açısı için farkındalığı kesmek zorunda kalırsınız. Her ne zaman sabit bakış açılarıyla farkındalığınızı kesiyor, kendinizi durduruyor,yavaşlatıyor, ilişkileriniz, işleriniz dağılıyor, felçli gibi hareketsiz ve seçimsiz duruyorsanız, köreliyor ve yaratım yerine yıkımdan işliyorsanızbu proses bunların kilidini açmakla ilgilidir. Aynı zamanda bedende ağrı yaratan şeylerin büyük miktarını HEPAD lar oluşturur, bunları da elimine eder. Ergenlik, düzensizlik, felç, körelmek, yıkım gibi durumlarda kuvvetlidir.

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014