Access Bars
Access Bars

Access Bars

Tüm dünyada binlerce insanın uyku, sağlık, kilo, para, ilişkiler, endişe, stres gibi bir çok konuda hayatlarını olumlu anlamda değiştirip onların özgürleşmelerini sağlayan Access Bars eğitimi alıp, uluslararası geçerliliği olan sertifikalı uygulamacısı olmayı seçer misiniz? 
Tüm yaşamımız boyunca önemli olduğunu düşündüğümüz bütün düşünce, fikir, inanç, önemseme, duygu ve davranışlarımızı depoladığımız başımızın üzerinde yer alan Bars adı verilen 32 nokta vardır. Bars noktalarımız çalıştırıldığında sanki bilgisayarımızın içindeki gereksiz dosyaların silinmesi gibi bizi üzen, yoran, hep aynı döngüleri yaşamamıza neden olan, bize ağırlık veren bir çok konuda özgürleşmemizi sağlayan bir temizleme olur. Bars yaşamımızın tüm alanlarında değişimi kolaylaştırmak için kullanılabilir ve tüm şifaya kapılarımızı açmamızı sağlar.

FAYDALARI: Stres azaltıcı-Uyku bozuklukları- Dikkat eksikliği- Hiperaktivite- Sınav öncesi gerginliği azaltmak -Hamile bayanların rahatlaması ve üzerlerindeki gerginliği atmaları için- Tüm ruhsal, duygusal, zihinsel, bedensel blokajların çözülmesi ve çok daha FAZLASI....

NERELERDE UYGULAYABİLİRSİNİZ: Bire bir özel seanslar - SPA Merkezleri- Zayıflama Merkezleri- İyileştirme Programları - Ticari Etkinlikler - Fuarlar - Özel Klinikler ve daha FAZLASI...

SERTİFİKA : Eğitim sonunda Uluslararası geçerliliği olan " Access Bars Uygulayıcı Sertifikası" verilir.
** Bu eğitimi birinci kez aldığınızda "Access Bars Uygulayıcısı" olur ve başkalarına seans yapabilirsiniz. Farklı eğitmenlerden ikinci ve üçüncü kez daha aldığınızda Uygulayıcılar yetiştiren "Access Bars Eğitmeni" olursunuz.

Eğitim süresi 8 saat olacaktır. Teorik bilgi ve toplam 4 uygulama 
 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014